Oferta

opiekaOPIEKA MEDYCZNA W TRANSPORCIE
ZARÓWNO W AMBULANSACH DROGOWYCH JAK I W TRAKCIE LOTÓW MEDYCZNYCH MOŻECIE PAŃSTWO LICZYĆ NA WYSPECJALIZOWANĄ, FACHOWĄ I UPRZEJMĄ ASYSTĘ LEKARZY WŁAŚCIWYCH SPECJALIZACJI, RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH I PIELĘGNIAREK.

 
 

kolowyTRANSPORT KOŁOWY
DO DYSPOZYCJI NASZYCH ZLECENIODAWCÓW ODDAJEMY AMBULANSE KOŁOWE W RÓŻNYCH STANDARDACH. POSIADAMY ZARÓWNO KARETKI TYPOWO TRANSPORTOWE PRZEZNACZONE DLA PACJENTÓW Z NIEWIELKIMI DOLEGLIWOŚCIAMI JAK I W PEŁNI WYPOSAŻONE W NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SPRZĘT MEDYCZNY. RUCHOME PUNKTY INTENSYWNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ. DYSPONUJEMY POJAZDAMI DO TRANSPORTU KRWI I NARZĄDÓW TRANSPLANTACYJNYCH, A NAWET AMBULANSAMI NA PODWOZIACH SAMOCHODÓW TERENOWYCH Z NAPĘDEM 4X4. WSZYSTKIE POJAZDY SPEŁNIAJĄ WYMOGI ODPOWIEDNICH EUROPEJSKICH NORM A ICH WYPOSAŻENIE ZGODNE JEST Z WYTYCZNYMI MINISTRA ZDROWIA.

 

lotniczyTRANSPORT LOTNICZY
ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ ORGANIZACJĄ LOTÓW MEDYCZNYCH W RÓŻNYCH WARIANTACH. KORZYSTAMY Z MAŁYCH SAMOLOTÓW CYWILNYCH ADOPTOWANYCH DO LOTÓW MEDYCZNYCH, A TAKŻE Z TYPOWYCH LATAJĄCYCH AMBULANSÓW WYPOSAŻONYCH W NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ZDOBYCZE TECHNIKI MEDYCZNEJ. W PRZYPADKACH NIE WYMAGAJĄCYCH UŻYCIA SAMOLOTÓW SPECJALNYCH ZAPROPONOWAĆ MOŻEMY ASYSTĘ MEDYCZNĄ NA CZAS LOTU PASAŻERSKIM SAMOLOTEM REJSOWYM.

 

ratownictwoZABEZPIECZENIE MEDYCZNE
SAMI LUB WE WSPÓŁPRACY Z ZAPRZYJAŹNIONYMI PODMIOTAMI JESTEŚMY W STANIE ZABEZPIECZYĆ MEDYCZNIE KAŻDĄ IMPREZĘ KULTURALNĄ, SPORTOWĄ, OFICJALNĄ  - PAŃSTWOWĄ, PIKNIKOWĄ,  INTEGRACYJNĄ ETC., NIEZALEŻNIE OD SKALI JEJ WIELKOŚCI, ZASIĘGU I LICZBY UCZESTNIKÓW.
W CELU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA UCZESTNIKÓW, ZAWODNIKÓW, KIBICÓW I OBSERWATORÓW, MOŻEMY SKIEROWAĆ DO AKCJI JEDNO LUB WIELOOSOBOWE POSTERUNKI MEDYCZNE, PIESZE PATROLE RATOWNICZE, JEDEN LUB WIELE AMBULANSÓW. W RAZIE POTRZEBY ZORGANIZUJEMY SZPITAL POLOWY OBSŁUGIWANY PRZEZ LEKARZY WIELU SPECJALIZACJI, RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH, PIELĘGNIARKI I PIELĘGNIARZY…
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA AMBULANSÓW TERENOWYCH, SAMOCHODÓW PATROLOWYCH, SAMOCHODÓW TYPU „MIC” (SZYBKA INTERWENCJA) ORAZ WOZÓW RATOWNICTWA DROGOWEGO WYKREOWAŁA JEDNĄ Z NASZYCH SPECJALNOŚCI – ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ RAJDOWYCH, MOTOCROSSOWYCH, OFF-ROADOWYCH, WYŚCIGÓW SAMOCHODOWYCH I MOTOCYKLOWYCH, TESTÓW POJAZDÓW ORAZ EVENTÓW ZWIĄZANYCH ZE SPORTEM MOTOROWYM. CYKLICZNIE, OD WIELU  LAT  ZABEZPIECZAMY WIELE IMPREZ O ZASIĘGU NIE TYLKO KRAJOWYM, M.IN.: RAJD POLSKI, MISTRZOSTWA POLSKI I  EUROPY
W MOTOCROSSIE, SAMOCHODOWE I MOTOCYKLOWE WYŚCIGI NA 1/4 i 1/8  MILI ...

pokazy

 

POKAZY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
JEDNĄ Z ATRAKCJI WIELU IMPREZ SĄ ORGANIZOWANE I PRZEPROWADZANE PRZEZ NAS SPEKTAKULARNE POKAZY AKCJI RATOWNICZYCH.  WE WSPÓŁPRACY Z JEDNOSTKAMI STRAŻY POŻARNEJ, ZAPREZENTOWAĆ MOŻEMY POKAZ PEŁNEJ AKCJI  RATUNKOWEJ, W SYMULOWANYM WYPADKU DROGOWYM Z UDZIAŁEM JEDNEGO LUB WIELU POJAZDÓW…

 

kursyKURSY I SZKOLENIA
DYSPONUJEMY DOŚWIADCZONĄ KADRĄ ORAZ NIEZBĘDNYM SPRZĘTEM DO PROWADZENIA PODSTAWOWYCH I ZAAWANSOWANYCH SZKOLEŃ I KURSÓW Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY MEDYCZNEJ.

SZKOLIMY JEDNORAZOWO, A TAKŻE CYKLICZNIE. SZKOLIMY W KILKA GODZIN LUB WIELE DNI.
JESTEŚMY PRZYGOTOWANI NA NIETYPOWE ZLECENIA.

ORGANIZUJEMY CIEKAWE SZKOLENIA DLA  DZIECI, KTÓRE ŁĄCZĄ ZABAWĘ Z WDRAŻANIEM PODSTAWOWYCH UMIEJĘTNOŚCI ZACHOWANIA SIĘ W SYTUACJACH ZAGROŻENIA ŻYCIA LUB ZDROWIA…

CHĘTNIE ZORGANIZUJEMY JEDNO LUB KILKUDNIOWĄ IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ  Z ELEMENTAMI SZKOLENIA W ZAKRESIE POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.arsmedpro.pl/index.php/oferta.html#sigFreeIdde0edcca53

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.arsmedpro.pl/index.php/oferta.html#sigFreeId04aa4be83c

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.arsmedpro.pl/index.php/oferta.html#sigFreeIdad2183787c

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.arsmedpro.pl/index.php/oferta.html#sigFreeId037aebf7bc

 

ARS MED

al. Wojska Polskiego 30A
10-900 Olsztyn

E-MAIL

nzoz@arsmedpro.pl

tel. 24h 666 700 999

tel. 89 524 20 00

Copyright © 2024, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ars Med. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu